Offering you a complete choice of products which include stainless steel textile rollers.
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Roller Type | Top |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Rieter |
| Hardness | 50 |
| Surface Material | Rubber |
| Finishing | Polished |
| Weight | 10 kg |
| Color | Black |
| Roller Diameter | 100 mm |
| Roller Length | 1000 mm |
Prakesh Sumeriya (Director)
Brush India Mfg. Private Limited
31, Tirupati Estate, Near Manchhani Masjid, Saraspur
Asarwa Ext South, Ahmedabad - 380024, Gujarat, India