Our product range includes a wide range of abrasive filament brushes and commercial abrasive brushes.
₹ 5750 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Cleaning |
| Color | Grey |
| Size | 200 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Net Weight | About 800 g |
| Thread Thickness | 8 mm |
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Cleaning |
| Material | Abrasive Nylon |
| Brand | Brush India |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Circle |
| Function | Cleaning |
Prakesh Sumeriya (Director)
Brush India Mfg. Private Limited
31, Tirupati Estate, Near Manchhani Masjid, Saraspur
Asarwa Ext South, Ahmedabad - 380024, Gujarat, India